TESTAS

"KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS? Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...
PRAKTIKUMAS GYVAI VILNIUJE
Vasario 22 d. 18 val.
Kaina 47 eur.
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS
iki -10 eurų NUOLAIDOS pabaigos liko:
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
KAIP DAŽNIAUSIAI ELGIESI?
Pasirink labiausiai panašų atsakymą š Tave iš tos pusės, kuri Tau tinka labiausiai
(raudoną arba žalią)
Kai supyksti:
Tyli, kol sprogsti. Ir tada visi aplinkiniai būna labai nustebę, kad Tau kažkas nepatiko, kad blogai jauteisi (arba panašiai)?
Kai supyksti:
Pabūni su savimi ir tada kai jau gali blaiviai kalbėti būtinai kitiems pasakai kas Tave įskaudino, dėl ko nuliūdai ir kaip norėtumei, kad kiti sekantį kartą elgtųsi (ar panašiai)?
Kai Tau kažkas nepatinka:
Būtinai pasakai aiškiai ir garsiai (nemaloniai), kad kiti būtinai suprastų.
Arba tyli ir nieko nesakai, bandai prisitaikyti. (arba panašiai)
Kai Tau kažkas nepatinka:
Išjauti savyje kas tiksliai Tau nepatinka ir tada ramiai bei aiškiai, nieko nekaltinant pasakai tai aplinkiniams. (arba panašiai)
Kai Tau reikia pagalbos:
labai nemėgsti jos prašyti. Stengiesi kiek įmanoma viską padaryti pati. Nenori būti kitiems našta. O jei tenka paprašyti pagalbos - tada jautiesi nelabai jaukiai, jautiesi apkrovusi kažką savimi (ar panašiai).
Kai Tau reikia pagalbos:
Drąsiai jos prašai - ypač savo vyro/draugo. Tau gera priimti pagalbą ir nesijauti skolinga ar kalta dėl to (ar panašiai).
Kai Tavęs prašo pagalbos:
Būtinai padedi! Nors... Kartais to nenori daryti ar nelabai gali... (ar panašiai)
Kai Tavęs prašo pagalbos:
Pajauti ar nori šiuo metu tai daryti, ar tikrai gali skirti tam savo laiko ir dėmesio - ir padedi arba ne. Tau lengva sakyti "ne" - jei taip jauti. (arba panašiai)
Ar Tau reikalingas vyras?
Taip, Tau laimė tai reiškia - graži pora. Tu savo gyvenime būtinai nori turėti vyrą - taip įsivaizduoji laimingą gyvenimą. Jei jis jau yra - tyliai viduje baisu jo netekti. Jei jo šiuo metu neturi - tada slapta ar atvirai jo ieškai, arba tikiesi, kad jis Tave suras... (ar panašiai)
Ar Tau reikalingas vyras?
Ne. Vyras realiai Tau nereikalingas. Tu jį turi arba ne, bet Tu tokia užsiėmusi savo laime, savimi, savo gyvenimu - kad Tu visiškai laiminga ir be vyro. Tau taip gera gyventi pačiai su savimi (tik atvirai - ar tikrai gera? Jei taip, tada būtent čia apie Tave). Jei vyro nėra - Tu nesriūbauji prie melodramų ir nelankai vyrų viliojimo kursų - Dieve, juk tas gyvenimas toks nuostabus! Ir čia taip gera! (arba panašiai)
Jei vyras pradeda nepagarbiai elgtis su Tavimi/ Tavo artimaisiais/ Tavo pomėgiais/ dar kažkuo?
Iš pradžių stengiesi jam paaiškinti, kad "taip elgtis negalima (ar panašiai)", bet galiausiai stengiesi prisitaikyti... Gal tyliai kenti, gal pyksti - bet realiai nieko nekeiti. Toliau su juo gyveni/bendrauji... Tarsi "nepastebi", kad jis taip elgiasi... Susitaikai... Ką čia pakeisti - jis gi toks... (ar panašiai)
Jei vyras pradeda nepagarbiai elgtis su Tavimi/ Tavo artimaisiais/ Tavo pomėgiais/ dar kažkuo?
Jam apie ta pasakai ir aiškiai duodi suprasti, kad su tuo nesitaikstysi. Ir jei nepagarba tęsiasi - su šiuo asmeniu nebeturi nieko bendro. Pagarba sau Tau svarbu. Nesitaikstysi su nepagarba savo atžvilgiu (ar panašiai).
Kaip Tu atrodai?
Stengiesi atrodyti gražiai (arba nori atrodyti gražiai). Tau iš tikro svarbu ką apie Tave galvoja. Ypač labai nori patikti savo antrai pusei ir tam skiri nemažai laiko, pinigų, dėmesio... O jei nesulauki tinkamo įvertinimo - įsižeidi (tyliai arba garsiai), daugiau nebesistengi arba net tyliai keršiji dėmesio stoka, susilaikymu nuo lytinių santykių, tylėjimu... (arba panašiai)
Kaip Tu atrodai?
Taip, kaip tuo metu jauti, kad nori Tavo vidus. Tau nelabai svarbu ką apie Tavo išvaizdą galvoja aplinkiniai, svarbiau, kaip Tu jautiesi, kas patinka Tau. Jei kažkas pasako Tau komplimentą - sakai "ačiū" ir puikiai dėl to jautiesi, nes iš tikro žinai, kad atrodai puikiai. Tu sau labai patinki. (arba panašiai)
Tavo savivertė:
Jautiesi vaikystėje "neišmylėta", stokoji pasitikėjimo savimi... Tau reikia aplinkinių pritarimo, palaikymo... Gali būti sunku priimti sprendimus, arba dažnai gailiesi netinkamai pasielgus (arba panašiai)
Tavo savivertė:
Tu jauti save ir visada svarbiausia išjausti "ko nori mano širdis" - labiausiai pasitikiu būtent savo intuicija (blaiviu protu). Jei tariatės, tai galiausiai vis viena nusprendžiate pati pasikliaudama vidiniu balsu (ar panašiai). (arba panašiai)
Pasimatyme:
Labai ruošiesi prieš pasimatymą (jei tai buvo seniai - prisimink, arba įsivaizduok save svarbiame susitikime). Labai nori patikti, padaryti gerą įspūdį. (arba panašiai)
Pasimatyme:
Klausi nepatogių klausimų, nebijai, kad daugiau su šiuo vyruku nebesusitiksi. Tau jo nereikia. Tu nesigaili, jei jis Tau nebepaskambina. O jei potencialus kandidatas Tau nepatinka, ne Tavo skonio - taip jam ir pasakai. Tu tiesiog negaišti savo brangaus laiko, kurį geriau skirtumei "sau Brangiajai" (ar panašiai).
TU:
Jautiesi, jog nuo visko pavargai, neturi sau laiko, vis stengiesi, aukojiesi dėl kitų... O gal vis stengiesi tarnauti savo vyrui, bet kažkaip vis nesėkmingai... Tu jautiesi, jog sugrubėjai, pradėjai priekaištaujanti, būti pikta, nepatenkinta, žeminanti ar nepagarbi... (ar panašiai)
TU:
Mėgaujiesi gyvenimu, renkiesi laiką su savimi, Tau nebūtina draugija, kad jaustumeisi laiminga, Tau nereikia komlimentų - nes TU vaikščiojantis didelis komplimentas sau :)
Tu myli save ir savo gyvenimą. Tu brangini žmones, kurie šalia ir duodi jiems galimybę gyventi gyventi savo gyvenimus, bei išgyventi savo pamokas. Tau gera gyventi ir tuo džiaugsmu dalintis su aplinkiniais.
ATSAKYMAS
SUSKAIČIUOKITE:
kiek panašių punktų į Jus?
KIEK iš 10 RAUDONŲ - ? panašių į Jus
KIEK iš 10 ŽALIŲ - ? panašių į Jus
JEI surinkote (x kiekį) raudonų:
Sveikiname, didelė tikimybė, kad iki šiol Tu buvai patogi moteris (bet, tikriausiai, ir nemaloni). Gali būti, jog dažnai jautiesi, jog Tavimi naudojasi. Kad Tu daugiau duodi, nei gauni. Tavo savivertė dažnai priklauso nuo kitų nuomonės, Tavo nuotaika nuo kitų nuotaikos... Tu nelabai turi sau laiko (arba ne taip, kaip norėtumei). Tu aukoji savo pomėgius, laiką... vyrui, vaikams, draugams, giminėms... Vaikystė Tavo nebuvo lengva. Tau sunku išreikšti savo vidinį potencialą. Nesijauti pilnai realizavusi savo talentų. Santykiai su vyru ar vaikais (gal net tėvais) - ganėtinai įtempti, ne visai malonūs, trūksta darnos, abipusio supratimo...
NEPATOGI moteris, tai nėra NEMALONI moteris!
DĖMESIO! Nepatogi moteris - tai ne aikštinga princesė, turinti milijonus kaprizų ir kas minutę persigalvojanti. Tai labai subrendusi savo vidumi ir jaučianti save moteris, kuri žino ko nori, jaučia kaip nori ir tai atvirai išreiškia. Ji nemanipuliuoja. Ji yra savimi, ta, kuri eina giliai iš vidaus. Ir ji nesitaikstys su jos bandymu paversti ja kažkuo kitu - nes ji pati sau vertybė (bet tai ir nesuvaidinama...)

  ĮVESKITE SAVO EL.PAŠTĄ ir pasiimkite mažiausią rinkinio kainą su dar PAPILDOMA -35% NUOLAIDA!
  REGISTRUOKITĖS:
  "KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS?
  Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
  ...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...
  Vilniuje, jau šį ketvirtadienį 22 d. 18 val.
  Kaina 47 eur. 37 eur.
  UŽPILDYKITE FORMĄ IR registruokitės
  APMOKĖKITE PER šiandiena ir GAUKITE DOVANĄ "Kaip užmegzti romaną su savimi? praktikumą!
  UŽPILDYKITE VISUS DUOMENIS TEISINGAI!
  JEI surinkote (daugumą) žalių:
  Tu esi moteris, šalia kurios gera vyrui ir jis tikrai turi ką veikti. Tu save vertini, Tau gera pačiai su savimi. Tu nebijai būti viena, bet, jei yra vyras Tavo gyvenime - jį vertini, gerbi ir iš jo visada jauti tą patį. Jei vyras "peržengia ribas", kurias nubrėžei aiškiai ir konkrečiai (drąsiai sakydama bet kurioje srityje ko nori, ko tikiesi iš jo, santykių, namų, darbo, šeimos ir t.t.), Tu tikrai nesitaikstai ir nevaidini, jog "viskas gerai" jei taip nėra. Tu pasitiki gyvenimu, jauti "jog Tavimi rūpinasi iš aukščiau". Tavo gyvenimas realiai NUOSTABUS!
  REGISTRUOKITĖS:
  "KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS? Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
  ...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...

  PRAKTIKUMAS GYVAI VILNIUJE
  Vasario 22 d. 18 val.
  Pilna kaina 47 eur.
  KAINA SU NUOLAIDA:
  PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS
  iki -10 eurų NUOLAIDOS pabaigos liko:
  Dienos
  Valandos
  Minutės
  Sekundės
  Nepatogi moteris nėra savaime suprantama, kuri, kaip mėlynos sodininko gėlės, auga bet kokiomis sąlygomis ir iš paskutinių jėgų stengiasi žydėti bei užsisėja vėl ir vėl, kad tik liktų tame pačiame darželyje ir pas tą patį sodininką.
  NEPATOGI MOTERIS> ne ta, nuo kurios norisi bėgti kuo toliau, o ta, kurią norisi išlaikyti kuo arčiau...
  • JEI NORI BŪTI TIKRAI NEPATOGIA MOTERIMI,
   turi mokėti būti taktiška, malonia, šilta, rūpestinga. Su tavim turi būti malonu ir gera bendrauti. Vyras turi jausti tavo dėkingumą už jo pastangas ir viską, ką dėl tavęs padaro.

   NEPATOGIOS MOTERS NEIŠEINA EKSPLOATUOTI. Tad gerbk savo laiką, energiją, pomėgius, norus, gyvenimo būdą ir pasaulėžiūrą bei gerai įvertink, ką iš to gali paaukoti vardan patinkančio vyro ir norimų santykių, o ko ne.

  NEPATOGI MOTERIS ŽINO:
  Ko ji nori, kas ji yra, ko jai reikia. Ji niekada neišduos savęs bandydama prisitaikyti, nusilenkti, nusižeminti.
  Ji ištikima sau - ir ji laisvai sako "NE" kai jaučia, jog tai teisinga jos vidumi.
  REGISTRUOKITĖS:
  "KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS? Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
  ...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...

  PRAKTIKUMAS GYVAI VILNIUJE
  Vasario 22 d. 18 val.
  Pilna kaina 47 eur.
  KAINA SU NUOLAIDA:
  PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS
  iki -10 eurų NUOLAIDOS pabaigos liko:
  Dienos
  Valandos
  Minutės
  Sekundės
  Jums perskambinsime!
  Call Close
  Įveskite savo tel.nr. - mes Jums perskambinsime!
  Arba skambinkite mums: 865557384
  +370 655 57384
  UŽPILDYKITE LENTELĘ ir gaukite daugybę naudingos informacijos kiekvieną dieną!
  Made on
  Tilda