VIENINTELĮ KARTĄ
DIDŽIAUSIĄ SUSIŽAVĖJIMĄ PELNĘS PRAKTIKUMAS
"MEILUŽĖ, ŠEIMININKĖ, MERGAITĖ, KARALIENĖ" VISOS DIENOS PRAKTIKUMAS GYVAI
SU "DAMŲ AKADEMIJA" VADOVE VAIDA SVINKŪNIENE
BALANDŽIO 22 dieną nuo 11 val iki 17 val.

Kaina 179 svarai
KAINA SU NUOLAIDA 97 svarai
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS IR GAUTI NUOLAIDĄ!
Iki nuolaidos pabaigos liko>
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
PARSISIŲSKITE VIDEO IŠTRAUKAS IŠ PRAKTIKUMO
TEISINGAI UŽPILDYKITE FORMĄ
Ištrauka iš praktikumo "MEILUŽĖ, ŠEIMININKĖ, MERGAITĖ, KARALIENĖ"
UŽPILDYKITE FORMĄ IR KLAUSYKITE DAUGIAU IŠTRAUKŲ NEMOKAMAI!
VISKAS JAU YRA JUMYSE - tik reikia tai pažadinti naujam gyvenimui!
Kas Jūs? Aistringa Meilužė ar turtus gausinanti Šeimininkė? O gal viską besąlygiškai mylinti Mergaitė arba žinanti savo vertę Karalienė?
.............................. .............................
Kiekvienas vyras ieško šių keturių moterų vienoje, ne paslaptis - mes taip pat vyruose ieškome to, kuris talpintų savyje šias skirtingas būsenas.
Kam to reikia? Ogi tam, kad tada jaučiatės pilnatvėje!

+Meilužės būsenoje moteris viską pritraukia į savo gyvenimą: vyrą, pinigus, reikiamus kontaktus, turtus, pažintis, dovanas...
+Šeimininkės būsenoje ji visą tai gauna ir gausina, išlaiko ilgai ilgai...
+Mergaitės būsenoje moteris moka prašyti to, ko trokšta jos širdis, būti dėkinga ir nuostabiai lengvai užgesinti konfliktines situacijas...
+Karalienės būsenoje ji ir visi aplinkiniai žino jos vertę, ji sugeba įkvėpti vyrą dideliems darbams, žygdarbiams...

Kiekvienoje iš mūsų dvi būsenos miega ir dvi aktyvios. O aktyvios dažnai pasisukusios "juodąja" puse!

Prikelkite iš žiemos miego savo miegančius privalumus:
+aistrą gyvenimui,
+seksualumą,
+pinigų pritraukimo jėgą,
+sugebėjimą išlaikyti šalia savęs tai, ką Jūs norite (vyrą, pinigus...),
+besąlyginę meilę ir priėmimą,
+dėkingumą ir sugebėjimą atleisti,
+pasitikėjimą savimi,
+savo vertės atskleidimą,
+savo talentų ir pašaukimo suvokimą,
+sugebėjimą įkvėpti vyrą!
Jūs esate tobula. Ar tai žinote?

Damų akademijos" vadovė Vaida Svinkūniene.
Ji - moteris, žmona, mama, dukra vedanti paskaitas moterims Lietuvoje bei užsienyje. Trijų nuostabių dukryčių mama, įvairių moters laimės metodikų autorė ir benrdaautorė, savirealizacijos ir moteriško verslo sistemų kūrėja, kuri jau daugiau nei penkiolika metų propaguoja, renka ir tikrina, tobulina įvairias išskirtinai moterims skirtas metodikas, energetines praktikas, sistemas. Ir visu tuo per įvairius praktikumus, paskaitas ir asmenines konsultacijas mielai dalinasi su Lietuvos moterimis visame pasaulyje.
KLAUSKITE: 865557384

Ištrauka iš "Damų akademijos" praktikumo "Moters jėga ir pusiausvyra! Meilužė, Šeimininkė, Mergaitė, Karalienė"
ĮVESKITE SAVO EL.PAŠTĄ ir parsisiųskite straipsnį!
ATSILIEPIMAI po praktikumų
"Tai, ką Jūs darote yra nuostabu ir gali atnešti tiek daug. Ačiū, kad esate.
Noriu pasidalinti tuo, ką man davė praktikumas "Uždekita ugnį savyje ir poroje". Apie moteriškumo būsenas jau rudenį esu žiūrėjusi praktikumą, tada traukiausi burtus, Meilužė buvo mieganti, stipriausia Šeimininkė ir Karalienė. Dabar dariau tą patį, galvojau, jau bus kitaip, bet stipriausios išliko tos pačios, Meilužė - antra nuo galo...:) Vadinasi, aišku, kuria kryptimi eiti, ir kur dingo tas gyvenimo džiaugsmas.
"Mirksiukai" yra toks efektyvus ir akimirksniu padedantis dalykas, kad sunku net patikėti.:) Žinojau apie juos jau anksčiau, bet dariau neteisingai, todėl neturėjau rezultato. Dabar rezultatas labai ryškus.:) Iš karto duoda tokį energijos pliūpsnį, kad ryte visi miegai iš karto išsilaksto.:) Jei sunkesnė situacija, padeda matyti pasaulį paprasčiau, per tokią lengvą saldumo miglą, ir per daug nesusikaustyti įtampa."

Renata, 53 metai
Vilnius
"Kiek bandžiau technikų, kad nebūčiau tokia "užšąlusi" su vyru, nelabai kas padėjo. Kartojau afirmacijas... bet esant įtamptai situacijai, vėl viskas užsiverdavavo, ir ilgam. O čia paprastas, trumpas, iš karto fiziškai veikiantis pratimas.
Darau "mirksiukus" tik kelias dienas, bet vyras jau negali atsitraukti, sakė, traukiu kaip medus.:) Pradedu girdėti iš jo komplimentus, apie kuriuos anksčiau tik pasvajodavau.:)
Tos sudrėkusios akys ir daugiau minkštumo, tai taip nuostabu, gražu žiūrėti į save tokią, iš veido dingsta sukaustytas griežtumas. Visą vaikystę buvau auginama vyriškai, dabar gera atrasti moterišką pasaulį. Ačiū, kad savo mokymais, įrankiais, kuriuos suteikiat, padedat tai padaryti."
Lina, 32 metai
Kaunas
"Laba diena, Vaida, Ačiū už "Meilužės" komplektą! Dar praktikumo nebaigiau, bet noriu pasidalinti esamais pokyčiais dabar - paskui pasimiršta :) Pradėjus daryti sutraukimus labai smagu stebėti kaip aplinkui esantys vyrai keičiasi - kiek daug asistavimo, dėmesio, pagalbos, bet pirmiausia kaip aš pati keičiuosi - kiek daug lengvumo, žaismingumo atsiranda kasdienybėje ir santykiuose su kitais.
Darant korekcijas iš pradžių mano protas labai priešinosi ir niekaip negalėjo priimti, kad negatyvus ir tokie skaudus jausmai, kaip kaltė, atėjo manęs kažko išmokyti-jis rėkte rėkė, kad tik pakankinti. Dabar jau jaučiu, kad keičiasi."
Morta, 40 metai
Klaipėda
"AČIŪ. Mūsų santykiai su vyru iš esmės pasikeitė, jis tapo labai iniciatyvus, vyriškas, dėmesingas. Dingo nesutarimai, atsirado ramybė... O Jūsų "saldus" praktikumas taip pat padarė stebuklus... Aš tiek metų nepatyriau tokio malonumo miegamajame, pykau ant vyro, buvau nusivylusi savimi... Man tapo viskas daug aiškiau ir paprasčiau, dingo gėda... Dabar iš tikro galiu džiaugtis savo kūnu. Man taip gera - ačiū Jums labai."
Kristina, 43 metai
Vilnius
"Tiesiog kažkoks artumas su savimi užsimezgė. Žiūriu į veidrodį ir negaliu atsižiūrėti. Tai pastebi visi aplinkui ir darbe ir namie. Sako, kad švyčiu, esu kažkokia laiminga. O man viduje taip gera ir šilta. Ir čia tik po kelių paskaitų. Dar ne visas perklausiau. Džiaugiuosi kad galiu ramiai klausyti, niekas neskubina. Ačiū, kad atsakote į klausimus, viskas taip aiškiau.
Ir dar - pasirodo meilužė manyje tai visiškai kitkas nei aš iš karto galvojau. Visiškai kitaip įsivaizdavau, todėl esu be galo maloniai nustebinta ir vis dar stebinama :))))"

Toma Pauliukonienė, 34 metai
Kanada
"Viskas taip skaniai ir aiškiai. Supratau, kur klydau, ko nemokėjau. Mokausi. Taikau kiekvieną dieną. Vyras daro stebuklus! Pasipylė dovanos. Iš vyro labai daug, bet ir iš aplinkui gaunu - atrodo, kad tiesiog reikia panorėti ir yra. Ačiū Jums labai!!! Tiek dėmesio ir stebuklų dar nėra buvę! Jūs fantastišką."
Sandra Junušienė, 37 metai
Šiauliai
"Labai daug informacijos ir praktiškai, viskas labai konkretu ir aišku. Ačiū Jums už tokį didelį darbą, kurį padarėte dėl mūsų, moterų. Mums nebereikia rinkti visko po gabalėlį - viskas vienoje vietoje."
Toma Valakamtytė, 24 metai
Vilnius
"Pragyveni pusę gyvenimo ir pasirodo nieko nežinai... Ačiū. Aš tiek atradau, kad dabar ir dukrai pasakoju ir marčiai. Mūsų santykiai pasikeitė. Ir su vyru... Na viskas dabar jau kitaip. Vyras po daugelio metų atsigavo, aš vėl jaučiuosi gyva, visi sako, kad atjaunėjau... Labai skeptiškai žiūrėjau į jūsų kursus, būčiau anksčiau atėjusi - tiek laiko sugaišta be reikalo... Ačiū, kad dalinatės su mumis savo atradimais!"
Iveta Jonušienė, 56 metai
Airija
REZERVUOKITE SAU VIETĄ LONDONE
už kainą su NUOLAIDĄ (balandžio 22 d.)

ir GAUKITE DOVANŲ visos dienos video įrašą "Meilužė, Šeimininkė, Mergaitė, Karalienė" I lygis.
Susitikimo gyvai metu mes eisime giliau ir turėsime II praktikumo lygį!

Tai gausite net 2 praktikumus už vieną kainą!

Dėmesio! Grupė nedidelė, tad vietų skaičius ribotas.
APMOKĖJIMAS rekomenduojamas per PAYPAL arba TransferGo, kai gausite rekvizitus el.paštu.
UŽPILDYKITE FORMĄ IR REZERVUOKITE VIETĄ
GAUKITE NUOLAIDĄ + DOVANĄ
Jums el.paštu atsiųsime rekvizitus apmokėjimui.
APMOKĖKITE PER 15 min. ir GAUKITE DOVANĄ "Kaip užmegzti romaną su savimi? praktikumą!
UŽPILDYKITE VISUS DUOMENIS TEISINGAI!
Jums perskambinsime!
Call Close
Įveskite savo tel.nr. - mes Jums perskambinsime!
Arba skambinkite mums: 865557384
+370 655 57384
UŽPILDYKITE LENTELĘ ir gaukite daugybę naudingos informacijos kiekvieną dieną!
Made on
Tilda