"KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS? Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...
PRAKTIKUMAS GYVAI VILNIUJE
Vasario 22 d. 18 val.
Kaina 47 eur.
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS
iki -10 eurų NUOLAIDOS pabaigos liko:
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Aš papasakosiu Jums istoriją, kuri viską paaiškins:
"Kartą gyveno sodininkas, kuris turėjo dvi mylimas gėles.

Viena jų buvo paprastutė gėlelė, kurios melsvi žiedai jam labai patiko ir kuri buvo tokia nereikli, kad augo prasčiausioje dirvoje, o žydėdavo kone visą vasarą.
Kita numylėta sodininko gėlė buvo visiška priešingybė pirmajai.
Ji buvo lepi ir reikli gėlė, kuri apie kiekvieną dirvos, temperatūros ar drėgmės neatitikimą iš karto pranešdavo ruduojančiais lapų krašteliais. Jei sodininkas ignoruodavo gėlės siunčiamus ženklus, netrukus rasdavo ir vieną kitą nukritusį lapą, o tai reiškė, kad dar šiek tiek ir gėlės jis gali netekti. Daug vakarų sodininkas praleido studijuodamas gėlės auginimą, tardamasis su kitais augintojais ir kiekvienais metais nekantriai laukdavo, ar gėlė sukraus bent vieną žiedą. Deja, vasara keitė vasarą, o sulaukti žydėjimo jam taip ir nepavyko. Tačiau rankų jis taip pat nenuleido – juk tiek laiko praleido domėdamasis ir studijuodamas. O ir pati gėlė jam labai patiko. Jos lapeliai buvo šviesiai žalio atspalvio, o šiek tiek patrynus pasklisdavo malonus aromatas. Kuo daugiau sodininkas mokėsi kaip ją prižiūrėti ir ką daryti, kad ji sužydėtų, tuo daugiau jis galvojo apie gėlę. Kiekvienas lapelis ant jos stiebų buvo suskaičiuotas, kiekvienas pokytis pastebėtas ir įvertintas.
Galiausiai netgi mėlynosios gėlelės neteko sodininko dėmesio. Jos buvo tokios nereiklios, kad jis kuo ramiausiai pamiršo laistymą, tręšimą ir netgi sėją – gėlės pačios užsisėdavo.

Visas jo dėmesys buvo sutelktas į lepiąją gėlę, kuri, po ilgų metų, netikėtai sukrovė vienintelį žiedo pumpurą. Ėjo ilgos savaitės, pumpuras labai lėtai brinko, augo ir didėjo kol vieną dieną pradėjo skleistis. Vienas didelis raudonas žiedas papuošė jo numylėtą gėle ir sodininko džiaugsmui nebuvo galo. Jo mėlynosios gėlelės žydėjo tūkstančiais žiedų, tačiau jų gausa nei trupučio neprilygo tam džiaugsmui, kurį teikė vienas žiedas, pareikalavęs tiek laiko, pastangų ir kantrybės. Gėlei peržydėjus, sodininkas nekantravo kada gi vėl sulauks žiedo tikėdamasis, kad nuo dabar ji žydės vis dažniau ir gausiau. Tačiau tai buvo lepi gėlė, reikalavusi sodininko dėmesio visą gyvenimą. Ji tik kartkartėmis padovanodavo vieną, du, o kartais net tris žiedus tačiau džiugindama maloniu kvapu, akį džiuginančia lapelių spalva ir būdama sodininkui iššūkiu ne tik ją pražydinti, tačiau išlaikyti augančią ir žaliuojančią visais metų laikais.

„- Jūs gražios, bet jūs tuščios,- kalbėjo jis toliau.- Dėl jūsų neverta mirti. Žinoma, apie mano rožę koks praeivis manytų, kad panaši į jus. Bet ji viena brangesnė už jus visas todėl, kad aš ją laisčiau. Todėl, kad ją apvožiau gaubtu. Todėl, kad ją atitvėriau širma. Todėl, kad nurankiojau nuo jos vikšrus, palikęs du ar tris, kad būtų peteliškių. Be to, klausydavausi, kaip ji skundžiasi, giriasi, o kartais net ir tyli. Todėl, kad tai mano rožė."
NEPATOGI moteris, tai nėra NEMALONI moteris!
ĮVESKITE SAVO EL.PAŠTĄ


PARSISIŲSKITE TESTĄ:
JŪS NEPATOGI, PATOGI, o gal
NEMALONI MOTERIS?
UŽPILDYKITE FORMĄ IR ATLIKITE TESTĄ
UŽPILDYKITE VISUS DUOMENIS TEISINGAI!
Vyrai myli nepatogias moteris. Ar pastebėjai, kaip sodininko dėmesys vis labiau krypo į lepiąją gėlę kol jis visai užmiršo kitas gėles, kurias kažkada mėgo?
NEPATOGI MOTERIS> ne ta, nuo kurios norisi bėgti kuo toliau, o ta, kurią norisi išlaikyti kuo arčiau...
Taip vyras išeina pas kitą moterį palikdamas tą, kuri viską dėl jo darė ir nieko neprašė sau.

Vyrai myli moteris, apie kurias reikia pagalvoti, kuriomis reikia pasirūpinti, kurios "kelia problemas" (o ne "isterijas") kartu nepamiršdamos skleisti šilumos, rūpesčio ir maloniai elgtis.

NEPATOGI MOTERIS ŽINO:
Ko ji nori, kas ji yra, ko jai reikia. Ji niekada neišduos savęs bandydama prisitaikyti, nusilenkti, nusižeminti.
Ji ištikima sau - ir ji laisvai sako "NE" kai jaučia, jog tai teisinga jos vidumi.
Praktikumą veda:
Damų akademijos" vadovė Vaida Svinkūniene.
Ji - moteris, žmona, mama, dukra. Drauge
su Vyru vedanti paskaitas moterims, vyrams ir šeimoms Lietuvoje bei užsienyje. Trijų nuostabių dukryčių mama, įvairių moters laimės metodikų autorė ir benrdaautorė, savirealizacijos ir moteriško verslo sistemų ūrėja, kuri jau daugiau nei penkiolika metų propaguoja, renka ir tikrina, tobulina įvairias išskirtinai moterims skirtas metodikas, energetines praktikas, sistemas. Ir visu tuo per įvairius praktikumus, paskaitas ir asmenines konsultacijas
mielai dalinasi su Lietuvos moterimis visame pasaulyje.
KLAUSKITE: 865557384

Ištrauka iš "Damų akademijos" praktikumo "Moters jėga ir pusiausvyra! Meilužė, Šeimininkė, Mergaitė, Karalienė"
Tai mažas fragmentas iš to, ką Jūs gausite "NORIU VISKO" praktikumų rinkinyje. Net 32 valandos meilės sau. Nes laikas sau - tai meilė sau! Jūs to verta! eikite į www.damuakademija.lt

"KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS? Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
...kai jau seniai kartu ar kai tik susipažinote...

PRAKTIKUMAS GYVAI VILNIUJE
Vasario 22 d. 18 val.
Pilna kaina 47 eur.
KAINA SU NUOLAIDA:
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS
iki -10 eurų NUOLAIDOS pabaigos liko:
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

"KODĖL VYRAI VEDA/myli NEPATOGIAS MOTERIS?
Kaip tokia (NEPAKEIČIAMA) tapti?"
UŽPILDYKITE FORMĄ IR registruokitės
APMOKĖKITE PER šiandiena ir GAUKITE DOVANĄ "Kaip užmegzti romaną su savimi? praktikumą!
UŽPILDYKITE VISUS DUOMENIS TEISINGAI!
Jums perskambinsime!
Call Close
Įveskite savo tel.nr. - mes Jums perskambinsime!
Arba skambinkite mums: 865557384
+370 655 57384
UŽPILDYKITE LENTELĘ ir gaukite daugybę naudingos informacijos kiekvieną dieną!
Made on
Tilda