IŠTRAUKA iš
"atskleiskite savyje slypinčias meilužės galias" rinkinio
"Kas yra moteris "Meilužės" energijose?"
DĖMESIO! Nuoroda galios parą laiko. Skubėkite perklausyti!
Ištrauka iš net 7-nių praktikumų rinkinio "Atskleiskite savyje slypinčias Meilužės galias!"
PIRKITE DABAR SU -70% NUOLAIDA
Net 800 minučių meilės sau, t.y. net 13 val.
7 praktikumai tik internetu (video įrašai) + konsultacija!
RINKINYS "UŽDEKITE UGNĮ SAVYJE IR ŠEIMOJE!"

NUOLAIDA -70%, kaina be nuolaidos - 358 eurai,
dabar tik 97 eurai!

IKI NUOLAIDOS PABAIGOS LIKO:
Valandos
Minutės
Sekundės
ATSILIEPIMAI
"Brangioji Vaida, aš Jums tokia dėkinga. Mūsų santykiai su vyru iš esmės pasikeitė, jis tapo labai iniciatyvus, vyriškas, dėmesingas. Dingo nesutarimai, atsirado ramybė... O Jūsų "saldus" praktikumas taip pat padarė stebuklus... Aš tiek metų nepatyriau tokio malonumo miegamajame, pykau ant vyro, buvau nusivylusi savimi... Man tapo viskas daug aiškiau ir paprasčiau, dingo gėda... Dabar iš tikro galiu džiaugtis savo kūnu. Man taip gera - ačiū Jums labai."
Martyna, 43 metai
Vilnius
Laba diena, Vaida,
Ačiū už "Meilužės" komplektą! Dar praktikumo nebaigiau, bet noriu pasidalinti esamais pokyčiais dabar - paskui pasimiršta:) Pradėjus daryti sutraukimus labai smagu stebėti kaip aplinkui esantys vyrai keičiasi - kiek daug asistavimo, dėmesio, pagalbos, bet pirmiausia kaip aš pati keičiuosi - kiek daug lengvumo, žaismingumo atsiranda kasdienybėje ir santykiuose su kitais."
Sigita, 34 metai
Kaunas
"Labai daug informacijos ir praktikų, viskas labai konkretu ir aišku. Ačiū Jums už tokį didelį darbą, kurį padarėte dėl mūsų, moterų. Mums nebereikia rinkti visko po gabalėlį - viskas vienoje vietoje.
Man labai patiko meilės praktikų rinkinys, darau ir negaliu atsidžiaugti. Miegamajame su vyru viskas kitaip. Jis tapo labai atidus. Aš negaliu atsidžiaugti savimi, atrodo pamilau savo kūną. Man jis pradėjo taip patikti, nors jis visiškai nepasikeitė. Tiesiog kažkoks artumas su savimi užsimezgė. Žiūriu į veidrodį ir negaliu atsižiūrėti. Tai pastebi visi aplinkui ir darbe ir namie. Sako, kad švyčiu, esu kažkokia laiminga. O man viduje taip gera ir šilta. Ir čia tik po kelių paskaitų. Dar ne visas perklausiau. Džiaugiuosi kad galiu ramiai klausyti, niekas neskubina. Ačiū, kad atsakote į klausimus, viskas taip aiškiau.
Ir dar - pasirodo meilužė manyje tai visiškai kitkas nei aš iš karto galvojau. Visiškai kitaip įsivaizdavau, todėl esu be galo maloniai nustebinta ir vis dar stebinama:))))"
Beata, 37 metai
Klaipėda
"Brangioji Vaida, aš Jums tokia dėkinga. Aš tiek metų nepatyriau tokio malonumo miegamajame, pykau ant vyro, buvau nusivylusi savimi... Man tapo viskas daug aiškiau ir paprasčiau, dingo gėda... Dabar iš tikro galiu džiaugtis savo kūnu. Man taip gera - ačiū Jums labai. Su vyru santykiai pasikeitė - Jis tapo labai energingas ir vyriškas. Pasirodo, jis taip pat kentėjo, jog man visada kažkas negerai. Dabar man gerai, net labai ir tai nepriklauso nuo vyro. Aš supratau, kad tai tik nuo manęs priklauso ir tai mane išlaisvino. Vyras nebesineša kaltės naštos, o aš taip pat. Tiek daug praktikų, viskas taip skanu. Pasipylė dovanos. Iš vyro labai daug, bet ir iš aplinkui gaunu - atrodo, kad tiesiog reikia panorėti ir yra. Ačiū Jums labai!!!!"
Asta K.
Vilnius


UŽPILDYKITE FORMĄ
IR PIRKITE JAU DABAR
RINKINYS "UŽDEKITE UGNĮ SAVYJE IR ŠEIMOJE!"
NUOLAIDA -70%, kaina be nuolaidos - 358 eurai,
dabar tik 97 eurai!

Mes į Jūsų el.paštą atsiųsime rekvizitus apmokėjimui.
KAINA SU NUOLAIDA galios PARĄ LAIKO!

Įveskite savo el.paštą ir gaukite kiekvieną dieną po naudingą naujieną!
PATIKO? Pasidalinkite Facebook!
NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?
BŪTINAI UŽPILDYKITE FORMĄ
V
Jums perskambinsime!
Call Close
Įveskite savo tel.nr. - mes Jums perskambinsime!
Arba skambinkite mums: 865557384
Taip pat Viber, WhatsApp +370 655 57384
Made on
Tilda