LONDONE! VIENINTELĮ KARTĄ
DIDŽIAUSIĄ SUSIŽAVĖJIMĄ PELNĘS PRAKTIKUMAS
"MEILUŽĖ, ŠEIMININKĖ, MERGAITĖ, KARALIENĖ" VISOS DIENOS PRAKTIKUMAS GYVAI
SU "DAMŲ AKADEMIJA" VADOVE VAIDA SVINKŪNIENE
BALANDŽIO 22 dieną nuo 11 val iki 17 val.

Kaina 179 svarai
KAINA SU NUOLAIDA 97 svarai
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS IR GAUTI NUOLAIDĄ!
Iki nuolaidos pabaigos liko>
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
VIDEO IŠTRAUKOS IŠ PRAKTIKUMO
Ištrauka "ŠEIMININKĖS BŪSENA"
Ištrauka "MEILUŽĖS BŪSENA"
Ištrauka "MEILUŽĖS BŪSENA" 2
Ištrauka "MERGAITĖS BŪSENA"2
Ištrauka "MERGAITĖS BŪSENA" 2
Ištrauka "MERGAITĖS BŪSENA" 3
Ištrauka "KARALIENĖS BŪSENA" 1
Ištrauka "KARALIENĖS BŪSENA" 2
REGISTRUOKITĖS į PRAKTIKUMĄ LONDONE už mažiausią kainą 97 svarus.
KLAUSYKITE APIE JUODĄJĄ IR BALTĄJĄ BŪSENŲ PUSES - KURIOS JŪSŲ?
Ištrauka iš praktikumo "MEILUŽĖ, ŠEIMININKĖ, MERGAITĖ, KARALIENĖ"
UŽPILDYKITE FORMĄ IR GAUKITE 1 PRAKTIKUMO LYGĮ DAR ŠIANDIENĄ! Rekvizitus apmokėjimui atsiųsime el.paštu (užklausa Paypal)
JUODOJI IR BALTOJI PUSĖ. KURI JŪSŲ?
Kiekviena būsena (Meilužė, Mergaitė, Šeimininkė, Karalienė) turi savo baltąją ir juodąją puses.
Skaitykite išsamiai!

MEILUŽĖ
Baltoji Meilužės pusė
(stichija Ugnis) - ji viską pritraukia į savo gyvenimą: Vyrą, turtą, reikiamus ryšius, dovanas ir tai, ko trokšta jos širdis. Ji ta "įkvėpėja", ji ta šiluma, ji tas "gėris", kuris viską traukte traukia į savo gyvenimą.

Juodoji Meilužės pusė - ji kaip labai didelė ir nevaldoma ugnis degina vieną vyrą po kito ir viską aplinkui... Vyrai jos tiesiog neatlaiko. Pabėga, arba... Iškeliauja "į dangų". Taip pat didelė ugnis "drasko" pačią moterį. Ji nesupranta "kas su manimi darosi?" "gal aš nenormali"... Ji labai nelaiminga moteris, kuri dėl savo nelaimės kaltina kitus.

ŠEIMININKĖ
Baltoji Šeimininkės pusė
(stichija žemė) - ji gauna tai, ką pritraukia moteris būdama meilužės būsenoje ir tai daugina, išlaiko, gausina. Pas ją, toks jausmas, kad visko daugėja ir gausėja. Ji viskuo ir visais pasirūpina, su ja saugu. Nuo moters stiprioje Šeimininkės būsenoje vyras tiesiog negali išeiti, nes jis JOS. Ir ji jo niekam niekada neatiduos, kitiems net pretenzijų į jos turtą nekylą (tai, ką ji laiko savo turtu), o jeigu kylą - kažkam nepasisekė :)
Juodoji Šeimininkės pusė - godumas ir šykštumas, kuris iš jos ir jos šeimos atima pinigus. Taupymas juodai dienai. Ta juoda diena ir ateina, lauktai... Ne taupyti reikia, o racionaliai panaudoti išteklius (visus). Vyras - taip pat Šeimininkės įskaičiuojamas į išteklių sąrašą. O šykštumas ir godumas neleidžia to padaryti. Jis vis kiša koją ir skurdina Jus bei šeimą.

MERGAITĖ
Baltoji Mergaitės pusė
(stichija vanduo) - lengvumas, tikėjimas žmonėmis ir gyvenimu, ji visur ieško gėrio ir jį ten randa. Ji gauna labai daug dovanų. Tik moteris Mergaitės būsenoje vyrai veda savo noru. Tik moteris Mergaitės būsenoje gali suvaldyti bet kokį konfliktą ir apeiti visas nepalankias jai ir šeimai situacijas taip, kad visiems būtų gerai. Tame tarpe ir jai pačiai. Tai nuostabi būsena, kai ji pasisukusi "gerąja" puse.

Juodoji pusė - įsižeidinėjimas ir nuoskaudos. Ji prisigalvoja, įsižeidžia, pyksta, ašaroja, isterikuoja... Dėl visko. Ir dažnai. Ir varo antrą pusę iš proto. Jai pačiai nuo to beprotiškai sunku, bet ji nieko padaryti su savo emocijomis negali. Ją valdo "aikštinga Mergaitė".

KARALIENĖ
Baltoji Karalienės pusė
(stichija oras) - aukšta savivertė, didelis pasitikėjimas savimi ir gyvenimu. Ji iš bet kurio vyro gali padaryti Karalių. Ji vyrui sugeba užduoti didelius ir aukštus tikslus, kuriuos jis su malonumu pasieks. Ji verta, kad dėl jos "koptų į dangų skinti žvaigždžių ir jas dėtų jai po kojomis". Vyras su malonumu tai daro, per tuos didelius iššūkius pats augdamas ir stiprėdamas. Karalienė moka užduoti vyrui taip išmintingai svarbius šeimai tikslus - kad vyras juos ne tik, kad priima, bet ir laukia naujų!

Juodoji pusė - valdingumas, konkurencija su vyru. Ji visur nori būti numeris vienas. Ir visada turi ką kam įrodyti. Ji lyderė, kuri turi vidinį nepilnavertiškumo kompleksą, nuolat save viduje kritikuoja, vertina, bijo ar ne per daug nori... Jai problema su dideliais norais, nes ir norisi, bet ir "sąžinė griaužia..." Vyrai nuo tokių moterų bėga kuo toliau... Ir jei pabėgo - jiems pasisekė, nes anksčiau ar vėliau juos sutrins į miltelius. Nes moteris apie 9 kartus stipresnė psichologiškai.

Taigi, jei stichija nors ir aktyvi, nemieganti - jei ji nepažinta, dažniausiai būna pasisukusi savo "juodąja" puse.REZERVUOKITE SAU VIETĄ LONDONE
už kainą su NUOLAIDĄ (balandžio 22 d.)

ir GAUKITE DOVANŲ visos dienos video įrašą "Meilužė, Šeimininkė, Mergaitė, Karalienė" I lygis.
Susitikimo gyvai metu mes eisime giliau ir turėsime II praktikumo lygį!

Tai gausite net 2 praktikumus už vieną kainą!

Dėmesio! Grupė nedidelė, tad vietų skaičius ribotas.
APMOKĖJIMAS rekomenduojamas per PAYPAL arba TransferGo, kai gausite rekvizitus el.paštu.
UŽPILDYKITE FORMĄ IR REZERVUOKITE VIETĄ
GAUKITE NUOLAIDĄ + DOVANĄ
Jums el.paštu atsiųsime rekvizitus apmokėjimui.
APMOKĖKITE PER 15 min. ir GAUKITE DOVANĄ "Kaip užmegzti romaną su savimi? praktikumą!
UŽPILDYKITE VISUS DUOMENIS TEISINGAI!
Jums perskambinsime!
Call Close
Įveskite savo tel.nr. - mes Jums perskambinsime!
Arba skambinkite mums: 865557384
+370 655 57384
UŽPILDYKITE LENTELĘ ir gaukite daugybę naudingos informacijos kiekvieną dieną!
Made on
Tilda